Juragiuose duris atvėrė bendruomenės centras

Juragių (Garliavos apylinkių sen.) gyventojai turės jaukią erdvę susibūrimams – atidarytas šio bendruomenės centras.

Centro atidarymo šventėje dalyvavo Kauno rajono vadovai, Juragių bendruomenės nariai. Duris atvėrusį centrą pašventino Veiverių klebonas kun. Kęstutis Vosylius.

„Linkiu, kad šis centras Juragių bendruomenei taptų antraisiais namais. Tegul čia gimsta jūsų bendruomenei reikšmingos iniciatyvos, netrūksta jaukių kartu praleistų akimirkų“, – linkėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Idėja įkurti bendruomenės centrą brendo ne vienerius metus. „Šio centro atidarymas – išsipildžiusi mūsų svajonė. Tikiu, kad jis taps Juragių ir aplinkinių kaimų kultūros židiniu“, – kalbėjo Juragių bendruomenės centro pirmininkas Antanas Maknevičius. Pirmininkas sėkmingai vadovauja ne tik vietos bendruomenei, bet ir žemės ūkio bendrovei „Juragiai“, yra veiklus ūkininkas.

Juragių bendruomenė susibūrė prieš penkerius metus. Ilgainiui į centro veiklą įsiliejo vis daugiau vietos gyventojų. Bendruomenės centro veikla apima Juragių, Stanaičių, Jurginiškių, Tvarkiškių kaimus, kuriuose gyvena maždaug tūkstantis gyventojų.

„Šie bendruomenės namai bus puiki erdvė rengti vietos gyventojų susibūrimus, šventes. Tikiu, kad veiklos netrūks, o svarbiausia, kad ją galėsime organizuoti šiltose, gražiose patalpose“, – džiaugėsi A. Maknevičius.

Juragių bendruomenės centro projekto vertė daugiau nei 390 tūkst. litų.