Juragių bendruomenės centro nariai, 2019 m. gruodžio 13 d. dalyvavo Panevėžiuko kaimo bendruomenės surengtame Pižamų vakarėlyje.
Renginyje dalyvavo net 13 Kauno rajono bendruomenių, kurios save pristatė su daina, vaidinimu ar šokiu. Džiugu, jog renginyje galėjome pristatyti save ir susipažinti, pabendrauti bei kartu pašokti, padainuoti su kitų bendruomenių nariais, pasidžiaugti linksmu Andriaus Vosyliaus renginio vedimu, Hanos Šumilaitės šmaikštumu, gyva muzika ir gausiomis šeimininkų vaišėmis.
Vakarėlyje dalyvavo ir Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas, administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius, Kauno rajono tarybos narys Česlovas Paulauskas, kurie yra ištikimi bendruomeninkų draugai ir partneriai. Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, padovanojusi šeimininkams mandarinų medį, palinkėjo, kad po kelių metų ant jo augtų apelsinai. Lietuvos VVG tinklo pirmininkė Kristina Švedaitė-Damašė palinkėjo visiems sėkmės ir kantrybės, bei daryti gražius, gerus darbus pagal poreikius ir galimybes.