Vasario 25 d. dalyvavome Sąnašos bendruomenės surengtoje tradicinėje „Senavos užgavėnių šventėje“ . Šventė vyko netradicinėje erdvėje – Kauno tvirtovės III forte. Dar kartą įsitikinome, jog šios bendruomenės nariai aktyvūs ne tik forto aplinkos tvarkymo darbuose, bet ir išradingi švenčių organizavime.
Atvykus pasitiko staigmena – Muitinė su muitininkais. Muitininkai pasitaikė sukalbami, ilgai derėtis nereikėjo. Patikrinti, išklausinėti kas tokie, iš kur, ką atvežėme ir t.t. – į šventę buvome įleisti. Čia mus pasitiko didžiulis sukrautas laužas su pasmerkta myriop More, šeimininkės su kepamais Užgavėnių blynais, muzikantas su linksma muzika, kaukėti Užgavėnių personažai.
Atvykome ne tuščiomis. Šventės dalyvius vaišinome spurgomis, kurios mūsų bendruomenėje jau tapo tradicinėmis. Nespėjome suktis. Spurgos akimirksniu „išgaruodavo“ .
Sudeginus Morę, pažiūrėjus Lašininio ir Kanapinio dvikovos, sudalyvavus žaidimuose , VŠĮ Kauno tvirtovės regioninio parko direktoriaus pavaduotojas O. Jurkša mūsų bendruomenės narius trumpai supažindino su III forto istorija. Išgirdome ne tik pasakojimą, bet ir sudalyvavome ekskursijoje po forto teritoriją. Džiaugiamės bendravimu ir bendradarbiavimu su kaimynais. Pasisėmėm naujų idėjų, susipažinom su krašto istorijos dalimi.