Vaikai – visų mūsų ateitis ir pagrindas, dėl kurio puoselėjamos gyvenimo vertybės. Dėl šių priežasčių, minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Juragių bendruomenės centro nariai nutarė sukviesti visus mažus ir didelius – linksmai praleisti pirmojo vasaros šeštadienio popietę.

Šventės tema buvo maloniai sutikta – piratiškai pasipuošė ne tik iš tolimų kraštų, ilgų kelionių jūromis nuvarginta piratė Miglė, bet ir dauguma užklydusių kartu su ja pasimėgauti vasariška saule. Renginio metu netrūko aktyvių užsiėmimų – vaikučiai, raginami savo tėvelių ir mamyčių, atliko rytinę mankštą, mokėsi pūsti ir formuoti balionus bei linksmai lakstė pievute, esančia šalia Juragių bendruomenės centro.

Piratiškoje popietėje dalyvavo įvairi publika – nuo ratuotų mažylių, besisupančių vežimėliuose, iki vadais tapusių vyresnėlių vaikų. O vadovauti tikrai buvo kur! Nepatikėsite, su kokiu užsidegimu mažieji rungėsi, siekdami surasti paslėptą lobį. Norėdami įvykdyti visas užduotis, vaikai prašė ir tėvelių pagalbos, kadangi lobio paieškose labiausiai pravertė savo gyvenvietės – Juragių – pažinimas. Vis dėlto, nors komandos buvo ir dvi, tačiau po puikaus pasirodymo ir beveik vienu metu aptikto lobio, įvyko draugiškas rastų gėrybių pasidalijimas. Vaikai rado įtaisus, kuriais, pamokyti piratės Miglės, išmoko pūsti milžiniškus muilo burbulus. Na, ir kokia gi vasara be didžiausio šiltojo sezono gardumyno – ledų. Renginio rėmėjas – S. Alesiūtės vadovaujama Juragių parduotuvė – padovanojo visiems vaikams kuponus, kuriuos vėliau bus galima iškeisti į ledų porcijas. Teko girdėti, kad jau kitą dieną po šventės prie parduotuvės būriavosi visi vaikai, kurie dar kartą galėjo pasidžiaugti įvykusia švente ir gautomis dovanomis…

O nuostaba! O vaikų akys! Spindesys jose…nepatikėsite, su kokia palaima jie suskubo prie šokolado fontano! Džiugu, kad į lygią bendruomenės pievą Juragių bendruomenės centro narė Laima sugebėjo atvesti šokolado upę, o visi nariai kartu – į ją nuleisti vaisių ir skanėstų laivelius. Šokolado fondiu mėgavosi visi – ir maži, ir dideli. Tiesa, kai kuriems šventės dalyviams tai buvo pirmoji tokia patirtis, kuri saldžiai nuteikė visai dienai.

Šventės pabaigoje, kai linksmybės, rodės, jau baigės, Juragių takais atžingsniavo dviejų raitelių – Eimanto ir Emos – vedinas žirgas. Vaikai, dar šokoladuotomis rankytėmis, puolė sutikti grakštaus gyvūno ir vienas po kito rikiavosi į eilę, norėdami pajodinėti. Nors eilė nusidriekė nemaža, tačiau kiekvienas norintis buvo pavedžiojamas žirgu bei įamžinamas fotografijose.

Piratė Miglė sako, kad dar niekada nebuvo užklydusi į tokią smagią salą, kur tiek daug mažų piračiukų ir jų tėvelių būtų aktyviai dalyvavę visuose užsiėmimuose. Žmonės kalba, kad buvo labai linksma…o renginio organizatoriai sako, kad buvo verta ir malonu visus sukviesti prie Juragių bendruomenės centro ir kartu paminėti mažųjų pabiručių gynimo dieną. Dėkojame renginio rėmėjams, dalyviams ir visiems, prisidėjusiems prie renginio, bei pažadame dar ne kartą visus sukviesti ir stiprinti kaimyniškus ryšius.

Juragių Bendruomenės Centras

Inesa Astramskaitė

Žiūrėti renginio nuotraukas