Žolinių šventės diena – viena iš dienų, kai Juragiuose nebūna tylu. Nuo pat Juragių bendruomenės įsikūrimo vystoma šventė šiemet išaugo į didžiulį renginį, kurio metu susirinko ne tik artimi kaimynai, bet ir gyventojai iš gretimų Stanaičių, Jurginiškių gyvenviečių.

Už šventės metu vykdytų pramogų gausą nuoširdžiai dėkojame rėmėjams : Kauno rajono Garliavos apylinkių seniūnijos seniūnui E.Raugevičiui, ūkininkui A.Dirmeikiui, UAB Nordic Idea, Samylų bendruomenės centrui, Pagirių bendruomenės centrui, S.Alesiūtės įmonei. Taip pat dėkojame prie šventės organizavimo prisidėjusiems aktyviems Juragių bei Stanaičių kaimų gyventojams, bendruomenės nariams.

Nuotaikingai šventę pravedė didžėjus „DJ Vivara“ , kuris taip pat yra iš gretimo Veiverių miestelio. Visi susirinkusieji buvo supažindinti su Žolinių šventės tradicijomis, istorija,vėliau džiuginti ne tik gyva muzika, bet ir įdomiais, publiką išjudinančiais žaidimais. Buvo gausu rungčių, konkursų, skirtų įvairių amžių bei lyčių atstovams: traukė virvę, šuoliavo maišais, kėlė svarmenis.

Aktyvūs gretimo Stanaičių kaimo gyventojai pakvietė visus susirinkusius nupinti bendrą Žolinių vainiką. Nupintas vainikas siekė net devynis metrus ir vėliau papuošė Juragių bendruomenės centro kiemelį.

Džiugu, kad kitos Kauno rajono bendruomenės savanoriškai prisidėjo prie renginio ir padovanojo pintinę juoko, šypsenų, įspūdžių.

Šventės metu mažuosius linksmino jau pažįstama Miglė iš Ilgakiemio laisvalaikio salės. Vaikai galėjo džiaugtis ne tik milžiniškais oro balionais, bet ir dalyvauti nepralaiminčioje loterijoje. Loterijos prizai – Silver City papuošalai, kurios dovanojo Samylų bendruomenės centras. Pailsus nuo linksmybių vaikai mėgavosi ir S.Alesiūtės įmonės (Juragių parduotuvės) dovanotomis ledų porcijomis!

Nebuvo nuskriausti ir vyresnieji ledų bei kavos mėgėjai. Visi norintys pasmaližiauti gardžiais ir šviežiais ledais ar susišildyti gurkšneliu kvapnios kavos, galėjo pasimėgauti kaspinu pasipuošusios „Linksmosios mašinėlės“ vaišėmis , kuri atvyko iš Pagirių bendruomenės centro.
Dėkojame jiems visiems !!!!!!

Visi Juragiai ir aplinkiniai kaimeliai ir miesteliai girdėjo ir neleis sumeluoti – šventę vainikavo smagūs šokiai iki sutemų. Trypė ir jauni, ir seni, ir maži, ir dideli. Tradicine tapusi Žolinių šventė kasmet įgauna vis didesnį pagreitį. Šiemet pritraukėme ko gero visą šimtą žmonių – tai didžiulis pasiekimas Juragių bendruomenės centrui. Vis dėlto – tai kartu ir galvos skausmas – kur, mielieji, jus sutalpinsime kitais metais, nes kitąmet turėsime šėlti dar ilgiau, dar smagiau ir dar gausiau!