Liepos 6-ąją – Valstybės dieną – Juragių bendruomenės centras jau keleri metai iš eilės pakvietė bendruomenės narius, kaimo gyventojus kartu paminėti šią šventę.
Šventė prasidėjo 11 val. krepšinio turnyru „3×3“. Siekiant į veiklą įtraukti įvairaus amžiaus grupes, turnyras buvo skirtas mokyklinio amžiaus vaikams. Bendruomenės nariai – Šarūnas Kvietkauskas ir Žilvinas Dakinevičius – kovoti varžybose dėl „taurės“ surinko net penkias komandas. Labai džiugu, kad į Juragių kaimo jaunimo tarpą įsiliejo ir jaunimas iš aplinkinių vietovių – Veiverių ir Garliavos.
Teisėjaujant Šarūnui Kvietkauskui ir Tadui Raguckui vyko įnirtinga kova tarp komandų. Nugalėtojai paskelbti ir iškilmingai apdovanoti Juragių bendruomenės centro kiemelyje.
18 val. vyko „Protų mūšis“, kurio tema – „Lietuva“. Dalyvavo penkios komandos. Žaidimas vyko vadovaujantis nuostata – „ tai tik žaidimas…“. Protų mūšio kūrėja ir vedėja Erika Astramskaitė nepagailėjo bendruomenės narių ir parinko klausimus itin sunkius ir suktus.
21 val., drauge su visais pasaulio lietuviais, sustojome sugiedoti Tautinę giesmę. Nepabūgę lietaus, kaimo gyventojai noriai ir su entuziazmu, nešini vėliavomis, atvyko į bendruomenės centro kiemelį.
Juragių bendruomenės centro tikslas ir yra organizuoti tokius renginius, kurie suburtų kaimo žmones ir paskatintų juos turiningai leisti laisvalaikį.
Šiuolaikinėje visuomenėje didėja atskirtis ne tik tarp kaimo ir miesto gyventojų, tačiau neretai pritrūksta ryšio ir mažų kaimynysčių gyventojams. Norime, kad Juragiai būtų ta vieta, kurioje malonu ne tik gyventi ir kurti šeimą, bet ir pramogauti, susipažinti, o vėliau ir bendrauti, vieniems su kitais.
Siekiame kurti kokybiškas pramogas visų amžiaus grupių atstovams, taip įrodydami, kad Juragiuose gera būti ir patiems mažiausiems, ir perkopusiems išminties amžiaus slenkstį.