Gražų vasaros sekmadienį, po ilgo nesimatymo laiko, bendruomenės nariai, gyventojai, kaimynai susirinko Juragiuose ir kartu paminėjo bendruomenės centro 11-ąsias įkūrimo metinės bei atšventė tradicinę Žolinės šventę. Ir, nors šventė vyko „kitaip“, laikantis saugumo, reikalavimų, žmonės noriai bendravo, vaišinosi plovu, susipažino su hidrolato gamyba, aplankė eksponuojamą meno kūrėjų parodą. Taip pat galėjo pasigėrėti su bendruomenės veiklos įamžintomis akimirkomis nuotraukose, pasiklausyti pirmosios pirmininkės V. Eimutienės prisiminimų apie pirmuosius bendruomenės žingsnius. Mažieji linksminosi šokinėdami batute, žaisdami, džiaugdamiesi tėvelių nupirktais žaislais.
Džiugu, jog prie šventės organizavimo prisidėjo ne vienas rėmėjas. Finansiškai parėmė Kauno rajono savivaldybė, ūkininkas A. Dirmeikis, UAB „Juragiai“, bendruomenės narė O. Baltrušaitienė. Svečius nuostabiu plovu vaišino VŠĮ „Vaikai tėvynės ateičiai“, fotografavo nuolatiniai rėmėjai A. ir V. Ovčiarovai. Šventėje visus linksmino grupė „Evara“.
Šventėje dalyviai ne tik linksminosi, bet savo norus, lūkesčius galėjo išsakyti garbingam svečiui – Seimo narui, kraštiečiui Justinui Urbanavičiui. Jis pasveikino visus su nuostabia švente bei pakalbino kiekvieną, išklausė problemas, lūkesčius, pasidalino savo mintimis ir patarimais.
Daug šiltų sveikinimų, palinkėjimų, dovanų į šventę atvežė Kauno rajono bendruomeninių organizacijų pirmininkė E. Juozapavičienė, „Sąnašos“ ir Panevėžiuko bendruomenės nariai. Tariame didžiulį „AČIŪ“ visiems, „talkinusiems“ organizuojant šventę: rėmusiems, puošusiems aplinką, „skolinusiems“ elektrą, prisidėjusiems skaniomis dovanomis ir savo apsilankymu.